Yudum Egemden Yoğun Lezzet 2 lt Sızma Zeytinyağı Pet 1 Koli (9 Adet)

Ürün Kodu : 20067312
Fiyatları görmek için giriş yapınız

Ege’nin eşsiz doğasında güneşin ve toprağın bereketiyle yetişen, özenle seçilen zeytinlerin sıkılarak elde edildiği bir nevi meyve suyu olan Egemden natürel sızma zeytinyağları uzman tadımcılar tarafından tadılarak aroması, kokusu, yoğunluğuna göre ayrılmaktadır. Ege zeytinlerinin mis gibi çimen, meyve bahçesi gibi kendine has yoğun kokusunu ve tadını içeren zeytinyağları gurme damaklar için Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağı’nda. Özenle şişelenen Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağları Ege zeytinlerinin en doğal hali ile damaklarda lezzet fırtınası estirmeye aday. Bu enfes zeytinyağını lezzetinin keyfine daha fazla varabilmek için salatalar, başlangıçlar, kahvaltılar başta olmak üzere tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizd

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Ege’nin eşsiz doğasında güneşin ve toprağın bereketiyle yetişen, özenle seçilen zeytinlerin sıkılarak elde edildiği bir nevi meyve suyu olan Egemden natürel sızma zeytinyağları uzman tadımcılar tarafından tadılarak aroması, kokusu, yoğunluğuna göre ayrılmaktadır.

    Ege zeytinlerinin mis gibi çimen, meyve bahçesi gibi kendine has yoğun kokusunu ve tadını içeren zeytinyağları gurme damaklar için Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağı’nda. Özenle şişelenen Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağları Ege zeytinlerinin en doğal hali ile damaklarda lezzet fırtınası estirmeye aday.

    Bu enfes zeytinyağını lezzetinin keyfine daha fazla varabilmek için salatalar, başlangıçlar, kahvaltılar başta olmak üzere tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizde kullanabilirsiniz.


    Net Miktar (ml):
    2000

    İçindekiler:
    Natürel Sızma Zeytinyağı 

    Kullanım ve Çevre Uyarısı:
    Zeytinyağı soğukta muhafaza edildiğinde donar. Tekrar çözülmesi kalitesini etkilemez. Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

    Saklama Koşulları:
    Işıktan uzak ve serin yerde saklayınız.

    Menşei:
    Türkiye

    Üretici Firma:
    Savola Gıda

    Hafif Lezzet
    Yumuşak Lezzet
    Yoğun Lezzet

    Enerji ve Besin Öğeleri

    100 ml için 1 porsiyon için (10 ml) 1 porsiyon için referans ağırlığı
    Enerji (kJ ve kcal)

    3367 kJ

    819 kcal

    337 kJ

    82 kcal

    %4
    Yağ (g) 91 9,1 %14
    Doymuş Yağ (g) 15 1,5 %8
    Tekli Doymamış Yağ (g) 67 6,7 -
    Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 0,9 -
    Karbonhidrat (g) 0 0,0 %0
    Şekerler (g) 0 0,0 %0
    Protein (g) 0 0,0 %0
    Tuz (g) 0 0,0 %0
    Fırınlama
    Pişirme
    Kızartma
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.