Yudum Egemden Yoğun Lezzet 1 lt Sızma Zeytinyağı Pet 1 Koli (9 Adet)

Ürün Kodu : 20067320
Fiyatları görmek için giriş yapınız

Ege’nin eşsiz doğasında güneşin ve toprağın bereketiyle yetişen, özenle seçilen zeytinlerin sıkılarak elde edildiği bir nevi meyve suyu olan Egemden natürel sızma zeytinyağları uzman tadımcılar tarafından tadılarak aroması, kokusu, yoğunluğuna göre ayrılmaktadır. Ege zeytinlerinin mis gibi çimen, meyve bahçesi gibi kendine has yoğun kokusunu ve tadını içeren zeytinyağları gurme damaklar için Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağı’nda. Özenle şişelenen Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağları Ege zeytinlerinin en doğal hali ile damaklarda lezzet fırtınası estirmeye aday. Bu enfes zeytinyağını lezzetinin keyfine daha fazla varabilmek için salatalar, başlangıçlar, kahvaltılar başta olmak üzere tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizd

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ege’nin eşsiz doğasında güneşin ve toprağın bereketiyle yetişen, özenle seçilen zeytinlerin sıkılarak elde edildiği bir nevi meyve suyu olan Egemden natürel sızma zeytinyağları uzman tadımcılar tarafından tadılarak aroması, kokusu, yoğunluğuna göre ayrılmaktadır.

  Ege zeytinlerinin mis gibi çimen, meyve bahçesi gibi kendine has yoğun kokusunu ve tadını içeren zeytinyağları gurme damaklar için Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağı’nda. Özenle şişelenen Egemden Yoğun Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağları Ege zeytinlerinin en doğal hali ile damaklarda lezzet fırtınası estirmeye aday.

  Bu enfes zeytinyağını lezzetinin keyfine daha fazla varabilmek için salatalar, başlangıçlar, kahvaltılar başta olmak üzere tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizde kullanabilirsiniz.


  Net Miktar (ml):
  1000

  İçindekiler:
  Natürel Sızma Zeytinyağı 

  Kullanım ve Çevre Uyarısı:
  Zeytinyağı soğukta muhafaza edildiğinde donar. Tekrar çözülmesi kalitesini etkilemez. Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

  Saklama Koşulları:
  Işıktan uzak ve serin yerde saklayınız.

  Menşei:
  Türkiye

  Üretici Firma:
  Savola Gıda

  Hafif Lezzet
  Yumuşak Lezzet
  Yoğun Lezzet

  Enerji ve Besin Öğeleri

  100 ml için 1 porsiyon için (10 ml) 1 porsiyon için referans ağırlığı
  Enerji (kJ ve kcal)

  3367 kJ

  819 kcal

  337 kJ

  82 kcal

  %4
  Yağ (g) 91 9,1 %14
  Doymuş Yağ (g) 15 1,5 %8
  Tekli Doymamış Yağ (g) 67 6,7 -
  Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 0,9 -
  Karbonhidrat (g) 0 0,0 %0
  Şekerler (g) 0 0,0 %0
  Protein (g) 0 0,0 %0
  Tuz (g) 0 0,0 %0
  Fırınlama
  Pişirme
  Kızartma
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.