Sipariş Değişikliği

 • Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

  Adres değişikliği için Hesabım - Siparişlerim sayfası Teslimat Adresini Değiştir adımını seçebilir, bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

  • Ürününüzü; Siparişlerim adımından İptal Et butonu aktif ve görünür durumda ise bu butonu kullanarak iptal edebilirsiniz. Dilerseniz teslimat adresinizi güncelleyerek yeniden sipariş verebilirsiniz.
  • İptal Et butonu görünür değil ise iptal işlemi yapılamamaktadır. Bu durumda paket size ulaştığında iade koşulları kapsamında, İade Talebi oluşturabilir veya dilerseniz kargo poşetinizi açmadan; ürününüzü teslim almayıp geri gönderebilirsiniz. Eğer teslimat adresi yanlış ve bilmediğini bir adresse bizimle iletişime geçerek kargodan geri çekilmesini sağlayınız.
 • Ürün değişimi yapabilir miyim?

  Ürün değişimi özelliği bulunmamaktadır.

  Ürününüzü; Siparişlerim adımından İptal Et butonu aktif ve görünür durumda ise bu butonu kullanarak iptal edebilirsiniz. Dilerseniz yeniden istediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz.

  İptal Et butonu görünür değil ise iptal işlemi yapılamamaktadır. Bu durumda paket size ulaştığında iade koşulları kapsamında, İade Talebi oluşturabilir veya dilerseniz kargo poşetinizi açmadan; ürününüzü teslim almayıp geri gönderebilirsiniz. Ürün bizim tarafımıza ulaştığında ve talebiniz onaylandığında ücret iadeniz yapılabilecektir. Dilerseniz yeniden istediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz.

  Not: İade ve iptal adımları ve koşulları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Siparişime ürün ekleyebilir miyim?

  Siparişinizin ödemesi sipariş esnasında gerçekleştiği için mevcut siparişe ürün eklenememektedir.

  Ürününüzü; Hesabım - Siparişlerim adımından İptal Et butonu aktif ve görünür durumda ise bu butonu kullanarak iptal edebilir, satın almak istediğiniz ürünü de sepete ekleyerek yeni bir sipariş verebilirsiniz.

  İptal Et butonu görünür değil ise iptal edilemediğinden almak istediğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

 • Bilgim olmadan siparişimde değişiklik yapılmış.

  Siparişinizde bilginiz dışında değişiklik yapıldığını düşünüyorsanız ve değişikliklerin düzeltilmesini talep ediyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.