Yudum Egemden Yumuşak Lezzet 5 lt Sızma Zeytinyağı Teneke 1 Koli (4 Adet)

Ürün Kodu : 20067309
Fiyatları görmek için giriş yapınız
Ege’nin eşsiz doğasında güneşin ve toprağın bereketiyle yetişen, özenle seçilen zeytinlerin sıkılarak elde edildiği bir nevi meyve suyu olan Egemden natürel sızma zeyntinyağları uzman tadımcılar tarafından tadılarak aroması, kokusu, yoğunluğuna göre ayrılmaktadır. Egemden Yumuşak Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağı’nda hafif meyve kokularına yumuşacık bir lezzet eşlik ediyor. Özenle şişelenen Egemden Yumuşak Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağları Ege zeytinlerinin en doğal hali ile sofralarınızı lezzet şölenine dönüşüyor. Bu enfes zeytinyağını tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizde kullanabilir; salatalar, başlangıçlar ve kahvaltılarınıza ekleyerek hafif ve lezzetli bir dokunuş yapabilirsiniz.

Not: Min 2 adet alınabilir.

Gramaj Seçimi
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ege’nin eşsiz doğasında güneşin ve toprağın bereketiyle yetişen, özenle seçilen zeytinlerin sıkılarak elde edildiği bir nevi meyve suyu olan Egemden natürel sızma zeyntinyağları uzman tadımcılar tarafından tadılarak aroması, kokusu, yoğunluğuna göre ayrılmaktadır.

  Egemden Yumuşak Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağı’nda hafif meyve kokularına yumuşacık bir lezzet eşlik ediyor. Özenle şişelenen Egemden Yumuşak Lezzet Natürel Sızma Zeytinyağları Ege zeytinlerinin en doğal hali ile sofralarınızı lezzet şölenine dönüşüyor.

  Bu enfes zeytinyağını tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizde kullanabilir; salatalar, başlangıçlar ve kahvaltılarınıza ekleyerek hafif ve lezzetli bir dokunuş yapabilirsiniz.


  Net Miktar (ml):
  5000

  İçindekiler:
  Natürel Sızma Zeytinyağı 

  Kullanım ve Çevre Uyarısı:
  Zeytinyağı soğukta muhafaza edildiğinde donar. Tekrar çözülmesi kalitesini etkilemez. Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

  Saklama Koşulları:
  Işıktan uzak ve serin yerde saklayınız.

  Menşei:
  Türkiye

  Üretici Firma:
  Savola Gıda

  Hafif Lezzet
  Yumuşak Lezzet
  Yoğun Lezzet

  Enerji ve Besin Öğeleri

  100 ml için 1 porsiyon için (10 ml) 1 porsiyon için referans ağırlığı
  Enerji (kJ ve kcal)

  3367 kJ

  819 kcal

  337 kJ

  82 kcal

  %4
  Yağ (g) 91 9,1 %14
  Doymuş Yağ (g) 15 1,5 %8
  Tekli Doymamış Yağ (g) 67 6,7 -
  Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 0,9 -
  Karbonhidrat (g) 0 0,0 %0
  Şekerler (g) 0 0,0 %0
  Protein (g) 0 0,0 %0
  Tuz (g) 0 0,0 %0
  Fırınlama
  Pişirme
  Kızartma
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.