Yudum Egemden Riviera Zeytinyağı 500 ml Pet 1 Koli (12 Adet)

Ürün Kodu : 20067416
Fiyatları görmek için giriş yapınız

Zeytinyağını tüm yemeklerimde kullanmak istiyorum ama zeytinyağının kokusu ve tadını ağır buluyorum diyorsanız işte sizler için özenle şişelenen Egemden Riviera. Sizlerin beklentileri doğrultusunda yenilenen Egemden Riviera’yı yumuşak lezzeti ve hafif kokusuyla tüm yemeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüksek kalite anlayışı ve her aşamada titizlikle gerçekleştirilen analizlerle hiç bir kimyasal işleme maruz bırakılmadan üretilen Egemden Riviera denedikten sonra vazgeçilmeziniz olmaya aday. Egemden Riviera’yı kızartmalardan tencere yemeklerine, kek, pasta ve böreklerden etli yemeklere kısacası tüm yemeklerinizde kullanabilir, afiyetle tüketebilirsiniz!

Gramaj Seçimi
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Zeytinyağını tüm yemeklerimde kullanmak istiyorum ama zeytinyağının kokusu ve tadını ağır buluyorum diyorsanız işte sizler için özenle şişelenen Egemden Riviera.

  Sizlerin beklentileri doğrultusunda yenilenen Egemden Riviera’yı yumuşak lezzeti ve hafif kokusuyla tüm yemeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüksek kalite anlayışı ve her aşamada titizlikle gerçekleştirilen analizlerle hiç bir kimyasal işleme maruz bırakılmadan üretilen Egemden Riviera denedikten sonra vazgeçilmeziniz olmaya aday.

  Egemden Riviera’yı kızartmalardan tencere yemeklerine, kek, pasta ve böreklerden etli yemeklere kısacası tüm yemeklerinizde kullanabilir, afiyetle tüketebilirsiniz!


  Net Miktar (ml):
  500

  İçindekiler:
  Riviera Zeytinyağı 

  Kullanım ve Çevre Uyarısı:
  Zeytinyağı soğukta muhafaza edildiğinde donar. Tekrar çözülmesi kalitesini etkilemez. Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

  Saklama Koşulları:
  Işıktan uzak ve serin yerde saklayınız.

  Menşei:
  Türkiye

  Üretici Firma:
  Savola Gıda

  Enerji ve Besin Öğeleri

  100 ml için 1 porsiyon için (10 ml) 1 porsiyon için referans ağırlığı
  Enerji (kJ ve kcal)

  3367 kJ

  819 kcal

  337 kJ

  82 kcal

  %4
  Yağ (g) 91 9,1 %14
  Doymuş Yağ (g) 15 1,5 %8
  Tekli Doymamış Yağ (g) 67 6,7 -
  Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 0,9 -
  Karbonhidrat (g) 0 0,0 %0
  Şekerler (g) 0 0,0 %0
  Protein (g) 0 0,0 %0
  Tuz (g) 0 0,0 %0
  Fırınlama
  Pişirme
  Kızartma
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.